Регистрация Вход
Меню сайта

СТАТЬИ

Тест на недоброчесність. Слідча суддя Лук’янова – ...

Тест на недоброчесність. Слідча суддя Лук’янова – як посадити потерпілого, відмазавши місцевого авторитета Про судову реформу вже говорено-переговорено. Юристи, правники, політики, судді, громадські діячі розробляють власні механізми переформатування судової гілки влади. Співставлення статків доходам, зв’язки з РФ, псевдо-республіками, проросійські погляди – все це може стати критерієм недоброчесності судді...Інвестиції проти маніпуляцій, або Подвійні стандар...

Інвестиції проти маніпуляцій, або Подвійні стандарти «дипломатичного» правосуддяРозповіді про довіру до українських судів часто нагадують цитати із відомої казки «Аліса у Задзеркаллі»...Помощь переселенцам. Для жителей временно оккупиро...

Помощь переселенцам. Для жителей временно оккупированных территорийДля жителей временно оккупированных территорий существует определенная процедура возвращения на территорию Украины и подтверждения своего гражданского статуса...
Поиск

Главная » 2021 » Октябрь » 8 » Єрмаков: Мецгер рознервувався через 60 млн кредиту на купівлю Sky Mall
11:11
Єрмаков: Мецгер рознервувався через 60 млн кредиту на купівлю Sky Mall

Єрмаков: Мецгер рознервувався через 60 млн кредиту на купівлю Sky Mall Питання журналіста програми «Схеми», через яке відбувся скандал в кабінеті голови правління Укрексімбанку Євгена Мецгера, стосувалося кредитування банком купівлі ТРЦ Sky Mall. Про це заявив т.в.о. голови правління Сергій Єрмаков.

«Від клієнта був отриманий вейвер на розкриття відповідної інформації, в тому числі тієї, яка становить банківську таємницю. В квітні 2021 року банк надав кредит у сумі $60 млн двом компаніям – ТОВ «Отова мережа 2011» та ТОВ «Славіан». Загальний проєкт склав близько $80 млн, а реалізація угоди була направлена на купівлю Сергієм Брюховецьким ТРЦ Sky Mall у заявленого на той момент кінцевого бенефіціару бізнесу», – зазначив він.

За словами Єрмакова, на вимогу банку позичальник надав правові висновки професійних юристів, зокрема британського юриста, щодо врегулювання корпоративного конфлікту та щодо наявних судових позовів. «Відповідно до отриманих юридичних висновків, які містяться у кредитній справі банку, наявність арбітражного рішення у справі естонського бізнесмена Гіллара Теддера не ставило під загрозу право власності позичальників на ТРЦ Sky Mall. Застава банку є валідною», – зазначив він.

«У заставі банку перебуває весь комплекс споруд 1 та 2 черги та приміщення паркінгу ТРЦ Sky Mall. Також ми маємо поруку кінцевого бенефіціара – пана Брюховецького», – поінформував Сергій Єрмаков.

Банкір наголосив, що на момент видачі кредиту Сергій Брюховецький пройшов належну процедуру перевірки KYC. «У рамках перевірки банк не виявив жодної інформації, яка б свідчила про наявність кримінальних справ або проваджень у звязку із фактом володіння частками у компаніях, які зареєстровані у тому числі на непідконтрольних територіях», – сказав Сергій Єрмаков.

ЗМІ повідомляли, що Сергій Брюховецький є мешканцем окупованої Горлівки, а в конфліктах навколо Sky Mall брали участь компанія Arricano естонського бізнесмена Гіллара Теддера, бізнесмен Андрій Адамовський, інвестиційна компанія Dragon Capital та банк «Південний».

«На момент укладання кредитної угоди пан Брюховецький мав дійсну довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та фактично проживав у Києві», – сказав тимчасовий керівник банку.

Єрмаков додав, що рух коштів у рамках кредитної угоди відбувався або між рахунками в Укрексимбанку, або на рахунки позичальників в інших українських банках, або на власний рахунок контрагента.

Голова наглядової ради Оляна Гордієнко зазначила сьогодні, що наглядова рада банку досі не отримала пояснення голови Укрексімбанку Євгена Мецгера стосовно його реакції на це питання журналістів.

Єрмаков: Мецгер рознервувався через 60 млн кредиту на купівлю Sky Mall

Нагадаємо, вчора голові правління Укрексимбанку Євгену  Мецгеру та директору департаменту Володимиру Пікалову правоохоронці вручили підозру за обвинуваченням в перешкоджанні професійній діяльності журналістів Схем.

Їм загрожує покарання у вигляді штрафу від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів (3400-8500 грн.) або обмеження волі на строк до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Категория: Новости | Просмотров: 561 | Добавил: admin | Теги: Володимир Пікалов, Євген Мецгер, Сергій Єрмаков, Підозра, Укрексимбанк, журналіст, Схеми | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar

Обсудить на Юридическом форуме

ИНТЕРВЬЮ

«Убийца» Google. Уроженец Нежина создает уникальный поисковик без платных подписок

«Убийца» Google. Уроженец Нежина создает уникальный поисковик без платных подписокУкраинец Дмитрий Герасименко создал сервис по продвижению сайтов Ahrefs, которым пользуются Uber и Netflix и который приносит основателю десятки миллионов долларов. Теперь он бросает вызов Google...Посол Королевства Норвегия: «Норвежские компании не приучены давать взятки»

Посол Королевства Норвегия: «Норвежские компании не приучены давать взятки»Эрик Сведал – об интересе норвежского бизнеса к Украине и его опасениях, а также о перспективах и самых крупных нынешних проектах...