Регистрация Вход
Меню сайта

СТАТЬИ

НБУ изменил правила: как теперь выгоднее расплачив...

Национальный банк Украины внес изменения в собственные валютные ограничения для клиентов украинских банков...Многомиллионные долги. Из-за чего Василий Астион з...

Многомиллионные долги. Из-за чего Василий Астион застрял в долговой ямеПодсудимый бизнесмен из Днепра Василий Астион не может расплатиться с многомиллионными долгами: на него уже подал в суд банк «Пивденный», а остальные банки-кредиторы на подходе....

 Улюблений меліоратор Януковича, або як люстрований...

За останні роки Національна академія аграрних наук України (НААН) з регулярною періодичністю потрапляє у різного роду скандали.
Поиск

Главная » 2022 » Март » 21 » Склад «Фармаку» згорів біля Макарова. Збитків на 1.5 мільярди, а продукція компанії продовжує продаватися в РФ
10:27
Склад «Фармаку» згорів біля Макарова. Збитків на 1.5 мільярди, а продукція компанії продовжує продаватися в РФ

ФармакФармацевтична компанія Фармак унаслідок бойових дій втратила склад, де знаходились готові ліки й сировина для них. Втрати оцінюються у 1,5 млрд грн. Про це повідомив член наглядової ради Фармаку Петро Чернишов.

«Склад Фармаку знаходився під Макаровим (це неподалік Києва). Наскільки ми розуміємо – у цьому районі йшла танкова битва. І наш склад повністю згорів – компанія зазнала приблизно 1,5 млрд грн втрат. Ми працюємо над повноцінним відновленням виробництва. Це складно – адже на складі була вся сировина й первинне паковання», – написав він у Facebook.

Прес-служба компанії заявила, що Фармак повністю підтримує Україну і з 24 лютого не здійснив жодного відвантаження лікарських засобів до Росії й до Республіки Білорусь.

Разом з тим політолог Олексій Голобуцький повідомив, що продукція ФК «Фармак» продовжує продаватися в РФ, надавшя в якості прикладу свіжі чеки з аптек. «Київська фармацевтична компанія («Фармак» - прим. Авт.) на 23-й день війни допомагає лікувати загарбників!», - написав він.

Склад «Фармаку» згорів біля Макарова. Збитки компанії більше 1,5 мільярди

«Можна було би послатись на те, що це «зі старих запасів», мовляв. Але. Досі немає заяв від «Фармаку» про зупинення відвантаження продукції. Досі немає заяв від «Фармаку» і особисто Жебровської (Жиля Жебрівська - власниця компанії - прим. Авт.) з позицією щодо війни. А це ж саме вона особисто займається стратегічним розвитком: визначає вектор руху «Фармаку»», - продовжив політолог.

Склад «Фармаку» згорів біля Макарова. Збитки компанії більше 1,5 мільярди

Олексій Голобуцький нагадав, що три роки тому, в травні 2019-го, на шостому році війни, Жебровська вже робила скандальну заяву в інтерв'ю «НВ»: «Да, Россия — агрессор, я в этом уверена. Но где здравый смысл: если мы покупаем у агрессора, то почему мы не можем ему продавать?».

«Жебровська продовжує «просто продавати агресору» ліки. «Корвалол», наприклад, - щоб російські самиці спокійніше відправляли потєрьнєтов вбивати нас. Гадаю, це достатньо серйозний привід: СБУ варто негайно перевірити, куди прямо зараз йдуть фури з ліками «Фармаку», - резюмував він.

 

Категория: Новости | Просмотров: 1031 | Добавил: admin | Теги: Війна, Олексій Голобуцький, Жиля Жебрівська, Фармак, РФ | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar

Обсудить на Юридическом форуме

ИНТЕРВЬЮ

«Убийца» Google. Уроженец Нежина создает уникальный поисковик без платных подписок

«Убийца» Google. Уроженец Нежина создает уникальный поисковик без платных подписокУкраинец Дмитрий Герасименко создал сервис по продвижению сайтов Ahrefs, которым пользуются Uber и Netflix и который приносит основателю десятки миллионов долларов. Теперь он бросает вызов Google...Посол Королевства Норвегия: «Норвежские компании не приучены давать взятки»

Посол Королевства Норвегия: «Норвежские компании не приучены давать взятки»Эрик Сведал – об интересе норвежского бизнеса к Украине и его опасениях, а также о перспективах и самых крупных нынешних проектах...